Září 2008

Kapitola I. - idioti vstávaj brzo

23. září 2008 v 20:53 | Siriusshe |  Objevená síla
Ha ! první kapitoláá,no...není nic moc ale snažila sem se !!

prolog

21. září 2008 v 15:18 | Siriusshe |  Objevená síla
nová kapitolovka - je k ní prolooog ->>>>

tak,jiná nová povídka

21. září 2008 v 14:15 | Siriusshe
no,ta předešlá povídka (článek o ní už smazán) už je pasé,díky mému novému nápadu který mi zní líp xD.Název povídky bude OBJEVENÁ SÍLA.Mno,ještě nemám uplně dokonaný děj,ale tohle je jenom část informací které mě napadly:

Novýýý design

14. září 2008 v 15:50 | Siriusshe |  Denní Věštec
Tááák máme tady dáálšíí design,už se chystám i na další kápu a mam kapitolu k nove povídce o ktere vy ale ještě neví te xD xD
tak tady je ukázka ted uz starého designu :

ok,aspoň něco

14. září 2008 v 11:06 | Siriusshe
i když je to nezajímavé,pry to zvýší návštěvnost
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Emo.Emo boys. Emo girls.Emo houby.Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.
možná že vám to příjde jako podvod,....ale buh vi na kolika blog.cz už to je xD

párty už se chystá !!

1. září 2008 v 12:20 | Siriusshe
Ok,davam sem další kapitolu,spokojení? =) já teda jo
ale nevim jestli se k tomu ten název hodí....no to je jedno xD......limit nedávám,zas až příště ..

další sB [nathali a julli]

1. září 2008 v 12:13 | Siriusshe |  ♥ eS-Bé
A mááme tady dáálší spřátelení , s Nat a Juli,maj rozdělené stráky,teda tak jsem to pochopila =)
Nat sídlí tady *Nathaly*
a Juli : Juli